Hamela

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya, markanızı sergileyebileceğiniz bir vitrindir.

Sosyal medya; ürün,hizmet veya markanızı kitlelere ulaştırabileceğiniz en önemli araçlardan biri haline geldi. Etkili bir sosyal medya yönetimi ile markanızın dijital dünyada iz bırakabilmesi kolaylaşacaktır.

Markanızın sosyal medyada görünür olabilmesi için sektörünüze en uygun sosyal medya planlamasını yapıp; Facebook, Instagram, Twitter, Youtube ve diğer mecralarda markanız için içerikler üretiyoruz.Ürettiğimiz içerikler ile sektörünüzdeki hedef kitleye ulaşmanızı, sosyal medyada görünürlüğünüzü arttırmayı ve hizmetlerinizi en doğru şekilde tanıtmanızı hedefliyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Like’lamaya doyamayacağınız sosyal medya reklamlarında bizim parmağımız var.

Markanızın sosyal medya hesaplarına, sizi en iyi yansıtan içerikleri üretip, ürettiğimiz içerikler için doğru reklam stratejileri hazırlıyoruz. Markanızın görünürlüğünü, sayfalarınızın trafiğini, içeriklerinizin etkileşimini takip edip, size düzenli olarak raporlar sunuyoruz.

Hamela

Google Reklamları

Sertifikalı uzman kadromuz ile Arama Ağı Reklamları, Görüntülü Reklamlar, Remarketing ve Mobil Reklamlarıyla markanızın ölçülebilir bir başarı elde etmesini sağlıyoruz.

Google Adwords; ürünlerinizi, hizmetlerinizi reklam vererek daha fazla insana ulaştırabileceğiniz bir platform. Adwords ile markanız aramalarda üst sıralara taşınır ve işletmenizin görünürlüğü artar.

Biz de sertifikalı uzman kadromuz ile web sitenizin veya yerel mağazanızın trafiğini arttırmak, markanızı en uygun hedef kitleye ulaştırmak ve işletmenizi daha görünür kılmak için Google Reklamlarınızı yönetiyoruz. Rakiplerinizin önüne geçebilmeniz için Google Reklamlarınızın nerede, nasıl ve ne sıklıkla görüneceğini sizin için planlıyoruz.

Ürün veya hizmetinize ihtiyacı olan potansiyel müşteriler, Google’da arama yaptıklarında sizin üst sıralara çıkmanız için size profesyonel destek sağlıyoruz. Arama Ağı Reklamları, Görüntülü Reklamlar, Remarketing ve Mobil Reklamlarıyla markanızın ölçülebilir bir başarı elde etmesi Markam Reklam ile mümkün!